RK Beli Andjeo savladao RK Arilje 35-33

0

U prvom kolu Prve rukometne lige zapad rukometaši Arilja poraženi su na svom terenu od ekipe RK Beli Andjeo iz Prijepolja rezultatom 33 – 35.

U prvom poluvremenu igralo se gol za gol gde su se ekipe smenjivalu u vodjstvu od 1 do 2 gola razlike. Na odmor se otišlo sa dva gola prednosti za goste iz Prijepolja.

Ključan period  u drugom poluvremenu bio je od 40 do 50 minuta kada su gosti boljom igrom iskoristili nekoliko promašenih zicera i otišli na sedam golova razlike i tako prelomili utakmicu.

Pokušali su do kraja utakmice rukometaši Arilja da se vrate, ali sve što su uspeli je da ublaže poraz. Sve u svemu dobrih 40-42 minuta rukometaša Arilja, ali to nije bilo dovoljno da se pobedi iskusna ekipa Belog Andjela iz Prijepolja.